Pozvánka pre deti na misijnú púť

Logo-Misijne-zrnko-01-2048x895-1.png

V sobotu 17. septembra  pozývame detí – členov Misijných zrniek na pešiu púť na Ľubickú Kalváriu. Púť začneme sv. omšou o 9:30 hod. v Cirkevnej škole, odkiaľ  pešo poputujeme na Kalváriu v Ľubici, kde sa spoločne pomodlíme Krížovú cestu, dáme si obed prinesený v našich batôžkoch, a pomodlíme sa ruženec za misie. Táto naša púť je pripojením sa na diaľku k púti  Misijných zrniek celého Slovenska, ktorá sa konala 10. septembra na hore Butkov. Pozvaní sú samozrejme aj tí, ktorí (zatiaľ) do Misijných zrniek nepatria. V prípade nepriaznivého počasia,  zostaneme na modlitbu v priestoroch Cirkevnej školy. 

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188