Pozvánka na otvárací koncert

Kežmarskú hudobnú jar, jej 46. ročník otvorí renomovaná klaviristka a univerzitná pedagogička Elena Letňanová. Ako prvá Slovenka koncertovala v Carnegie Hall v New Yorku v roku 2002. Má za sebou úspešnú koncertnú kariéru po celom svete, viacerí hudobní skladatelia pre ňu napísali klavírne koncerty. V Kežmarku sa predstaví s klavírnym recitálom z diel Fryderyka Chopina a korešpondencie priateľov 4. mája 2023 o 18.30 hod. v koncertnej sále ZUŠ A. Cígera. Program čítaním úryvkov z listov obohatia žiaci literárno-dramatického odboru základnej umeleckej školy. Vstupné na koncert je dobrovoľné.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Panna Mária - Matka modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Najsvätejšej Trojice (26.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Najsvätejšiu Trojicu je to nad úryvkom Mt 28,16-20. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188