Pozvánka na odpustovú slávnosť

1697969666-novym-biskupom-spisskej-diecezy-sa-stal-monsignor-frantisek-trstensky-slavnostnu-vysviacku-mal-v-sobotu-720x471 (1).jpg

Na 5. pôstnu nedeľu býva v našej farnosti odpustová slávnosť. Pozývame Vás na slávnostnú odpustovú sv. omšu v nedeľu 17. marca o 10:00 hod. v Bazilike Sv. kríža v Kežmarku. Slávnostným celebrantom a kazateľom bude Mons. František TRSTENSKÝ, spišský diecézny biskup. Odpustovú sv. omšu bude možné sledovať prostredníctvom vysielania Kežmarskej televízie a taktiež na vlnách rádia Mária.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Panna Mária - Matka modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Najsvätejšej Trojice (26.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Najsvätejšiu Trojicu je to nad úryvkom Mt 28,16-20. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188