Pozvánka na Modlitby matiek

MM2019 (1).jpg

Spoločenstvo Modlitieb matiek pozýva všetky mamy, modliace sa v tomto spoločenstve, na januárové trojdnie, ktoré sa uskutoční v dňoch 26. – 28. januára 2024. Tentokrát organizujeme trojdnie v spolupráci s gréckokatolíckou farnosťou. Začiatok stretnutia bude vždy o 17:00.

V piatok 26. januára sa stretnutie uskutoční v gréckokatolíckom chráme Narodenia Presvätej Bohorodičky v Kežmarku. V sobotu 27. januára a v nedeľu 28. januára sa stretnutie uskutoční v pastoračnom centre Karlovka.

Pozývame všetky mamičky, aj ktoré nie sú organizované v tomto spoločenstve. Tešíme sa na stretnutie. Viac informácií o spoločenstve Modlitieb matiek nájdete TU.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Odvaha ísť na duchovné cvičenia

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vás povzbudzujem objaviť krásu duchovných cvičení. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 4. veľkonočnej nedele (21.4.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na 4. veľkonočnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 10,11-18. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188