Pozvánka na Modlitby matiek

MM2019 (1).jpg

Spoločenstvo Modlitieb matiek pozýva všetky mamy, modliace sa v tomto spoločenstve, na januárové trojdnie, ktoré sa uskutoční v dňoch 26. – 28. januára 2024. Tentokrát organizujeme trojdnie v spolupráci s gréckokatolíckou farnosťou. Začiatok stretnutia bude vždy o 17:00.

V piatok 26. januára sa stretnutie uskutoční v gréckokatolíckom chráme Narodenia Presvätej Bohorodičky v Kežmarku. V sobotu 27. januára a v nedeľu 28. januára sa stretnutie uskutoční v pastoračnom centre Karlovka.

Pozývame všetky mamičky, aj ktoré nie sú organizované v tomto spoločenstve. Tešíme sa na stretnutie. Viac informácií o spoločenstve Modlitieb matiek nájdete TU.

Panna Mária - Matka modlitby

Posolstvo evanjelia z nedele Najsvätejšej Trojice (26.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Najsvätejšiu Trojicu je to nad úryvkom Mt 28,16-20. Prajem Vám príjemné počúvanie!