Pozvánka na koncert v našej bazilike

IMG_6298-720x242 (1).jpg

Nechajte sa pozvať  na koncert Komorného orchestra slovenských učiteľov, v ktorom pod vedením p. Alžbety Ševečkovej hrajú učitelia základných umeleckých škôl, študenti konzervatórií a nadšenci pre komornú hudbu z celého Slovenska. V podaní orchestra si môžete vypočuť diela autorov sláčikovej komornej hudby od baroka po súčasnosť. Koncert sa uskutoční v sobotu 14.8.2021 o 19:00 h v Bazilike minor sv. kríža v Kežmarku. Vstupné je dobrovoľné. 

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Ježiš - vzor a učiteľ modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 15. nedele v Cezročnom období (14.7.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 6,7-13. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188