Pozrite si záznam odpustovej sv. omše

IMG_8515-463x471 (1).jpg

V našej farnosti má 5. pôstna nedeľa osobitné privilégium, keď slávime odpustovú slávnosť. Je to skutočne unikát na Slovensku. Tento zvyk pochádza z roku 1787, keď vtedajší pápež Pius VI.  k nedeli Pánovho umučenia (to bol  vtedajší názov pre 5. pôstnu nedeľu) udelil chrámu v Kežmarku úplné odpustky. Tento rok slávnostným celebrantom a kazateľom bude ThLic. Ing. Jozef Luscoň, PhD. Záznam sv. omše si môžete pozrieť TU.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Ježiš - vzor a učiteľ modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 15. nedele v Cezročnom období (14.7.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 6,7-13. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188