Potrebujeme Vaše SMS, podporte náš projekt

IMG_6638-720x471 (1).jpg

Farnosť Kežmarok sa uchádza o finančnú podporu Prešovského samosprávneho kraja pre rekonštrukciu objektu Kultúrno – pastoračného centra na filiálke v obci Stráne pod Tatrami. Tento grant prebieha iba hlasovaním cez SMS. Spôsob hlasovania je zaslaním SMS, do ktorej napíšete PSK4 a odošlete na tel. číslo: 0902 025 502. Hlasovanie prebieha iba do 15. apríla! Podporené budú projekty s najvyšším počtom SMS. Vopred ďakujeme za Vašu pomoc a podporu. Prosíme, rozšírte to ďalej.  Na webstránke Prešovského samosprávneho kraja je v zozname projektov je na 4. mieste, má označenie PSK4. Pozrite si TU.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188