Pôstne kázne v našej farnosti

IMG_8359-640x471 (1).jpg

Každú pôstnu nedeľu bude v bazilike o 14:30 hod. pobožnosť krížovej cesty a hneď po jej skončení o 15:00  hod. zaznie pôstna kázeň. Pôstnym kazateľom tohto roku bude náš pán dekan Martin Majda. Tohtoročnými témami je MODLITBA. V Cirkvi prežívame ROK MODLITBY. Preto vás povzbudzujeme zapojte sa sa aj takýmto spôsobom do prežívania tohto roku. Srdečne Vás na tieto kázne pozývame. Dajte vedieť aj ostatným. Príďte sa povzbudiť vo viere!

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188