Ponúkame Vám výnimočnú publikáciu

IMG_8532 (1).jpg

Farnosť Kežmarok sa zapojila do prípravy peknej publikácie „Kežmarok a okolie z neba“. Kniha obsahuje nádherné letecké pohľady na naše mesto Kežmarok, ďalšie okolité obce a nádhernú prírodu. Online verziu si môžete pozrieť TU. Na strane 140 je osobitná dvojstránka venovaná našej farnosti. Keďže je to veľmi pekne spracovaná kniha, ktorá je vhodná aj ako pamiatka alebo darček, ponúkame Vám možnosť si ju zakúpiť v sakristii našej baziliky alebo na našom farskom úrade. Cená je 18,- EUR. Jej zakúpením finančne podporíte aktivity našej farnosti.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188