Ponúkame Vám biblické vrecúško

Darcek-21.08.52.jpg

Pripravili sme pre Vás výnimočný darček. Je to vrecúško so 100 citátmi z Knihy proroka Izaiáša. Okrem toho vo vrecúšku nájdete príhovor pápeža Františka, v ktorom približuje starozákonného proroka Izaiáša. V malom vrecúšku sa našlo miesto ešte pre jedno prekvapenie. Je to malý kelímok s medom. To preto, aby Vám pripomínal výrok Svätého písma zo žalmu 119: „Aké sladké sú tvoje výroky môjmu podnebiu, mojim ústam sú sladšie ako med.“ Nech je pravidelné čítanie Božieho slova pre Vás sladšie ako med:-) Cena biblického vrecúška je 3,- EUR. Môžete si ho zakúpiť v našej Bazilike sv. Kríža v Kežmarku ako aj v predajni Slovenka a v náboženskej predajni Sv. Michal.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188