Ponúkame stretnutia pre manželov

stretnutia-1.jpg

Mnohé manželstvá a rodiny v súčasnosti prežívajú ťažkosti alebo krízu. Preto sme sa rozhodli zaviesť tzv. Stretnutia pre manželov. Sú určené pre manželstvá v každom veku, na posilnenie manželskej lásky,  pre páry v kríze ako aj pre tých manželov, ktorí túžia obnoviť svoj manželský vzťah. Prvé takéto stretnutie na tému “Povolanie k manželstvu, predpoklady dobrého manželstva” sa uskutoční vo štvrtok 14. októbra o 19:00 hod. v priestoroch Charity (budova vedľa baziliky). Obsahom stretnutia je 45 min. prednáška + diskusia. Na tieto stretnutia nie je potrebná registrácia. Stačí prísť! Prosím, dajte vedieť o tejto možnosti predovšetkým párom, ktoré sú v ťažkostiach, alebo tým, o ktorých viete, že majú o tieto veci záujem. Poznačte si ďalšie termíny stretnutia!

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188