Ponúkame novinku – videokatechézy

livestream_og_image-665x435 (1).jpg

Hľadáme možnosti ako byť s Vami v kontakte. Preto Vám ponúkame katechézy pre deti a mládež. Každý pondelok a stredu večer o 17:30 hod. zaznie v našej bazilike katechéza – príhovor určený pre deti, zvlášť pre žiakov 3. ročníka ZŠ, ako príprava na 1. sv. prijímanie. 

Každý piatok večer o 17:30 hod. zaznie v našej bazilike katechéza – príhovor určený pre mladých, zvlášť pre birmovancov, ako príprava na sviatosť birmovania. 

V priamom prenose ich vysiela Kežmarská televízia a sú dostupné aj na www.fara-kezmarok.sk alebo www.kukni.sk. Sledujte nás a dajte vedieť aj ostatným.

V položke „KATECHÉZY“ ponúkame na webstránke našej farnosti na stiahnutie praktické materiály k jednotlivým témam.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188