Ponúkame krabičky s modlitbami pred jedlom

IMG_1644-2-432x471 (1).jpg

Chceme ešte viac podporiť zvyk modliť sa v domácnostiach, v jedálňach, alebo v reštauráciách pred jedlom. Je to verejné vyznanie viery. Preto Vám ponúkame praktickú krabičku s 30-timi modlitbami pred jedlom. Modlitby sú vytlačené na vode odolnom (never tear) papieri s farebným obrázkom.  Z jednej strany je biblický citát a z druhej je text modlitby. Krabičky sú uložené na stolíku pri východe z baziliky alebo ich popýtate v sakristii baziliky. Cena za 1 krabičku = 4,- EUR.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Ježiš - vzor a učiteľ modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 15. nedele v Cezročnom období (14.7.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 6,7-13. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188