Ponuka „Moja knižka o svätej omši“

bg-4-384x471 (1).jpg

V knižke vystupuje postava anjela, ktorý sa s deťmi rozpráva, ukazuje im a vysvetľuje všetko, čo môžu v kostole vidieť. Okrem toho knižka obsahuje otváracie a otočné prvky, ktoré tiež pomáhajú upriamovať ich pozornosť na to podstatné. Knižka je určená najmä pre škôlkarov a mladších školákov, ale veríme, že osloví a otvorí srdcia aj rodičom. Cena knižky je 8,- EUR a kúpite ju v Bazilike Svätého kríža v Kežmarku. Viac informácií o knižke a krátka videoprezentácia je TU.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Panna Mária - Matka modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Najsvätejšej Trojice (26.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Najsvätejšiu Trojicu je to nad úryvkom Mt 28,16-20. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188