POKLADY SLOVENSKA - PODPORTE NAŠU BAZILIKU SVOJIM HLASOM

Kežmarok,_kościół_św._Krzyża,_widok_od_strony_wschodniej.jpg

Naša farnosť Kežmarok bola vybratá do projektu - hlasovacej súťaže Nadácie VÚB Poklady Slovenska. Z pomedzi 200 návrhov/prihlášok sa do finále dostalo 9. Medzi nimi je aj naša farnosť s projektom reštaurovania vstupného portálu v bazilike. Hlasovanie o tom, kto získa grant do výšky 50 000,-€ na reštaurovanie prebieha do 15.06.2024 na web stránke: www.nadaciavub.sk/poklady/. Každý môže hlasovať len raz! Prosíme o zahlasovanie aj o pomoc pri spropagovaní hlasovania. Ďakujeme vám za vašu priazeň a podporu! 

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Ježiš - vzor a učiteľ modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 15. nedele v Cezročnom období (14.7.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 6,7-13. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188