Otcovia, manželia, synovia, oslávte s nami Deň otcov

Den-otcov-360x471 (1).jpg

Tretia nedeľa v mesiaci jún sa slávi ako Deň otcov. Pripomenieme si ho aj v našej farnosti. Pozývame všetkých mužov a otcov na stretnutie v nedeľu 18. júna. Začne o 15:00 hod. pobožnosťou v bazilike. Po nej sa presunieme na farský dvor, kde na mužov čaká pohostenie, hudba ako aj drobný darček pre každého. Mužovia, otcovia, príďte, tešíme sa na Vás!

Fotky z vydarenej akcie v minulom roku nájdete TU.

Odvaha ísť na duchovné cvičenia

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vás povzbudzujem objaviť krásu duchovných cvičení. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Posolstvo evanjelia z 4. veľkonočnej nedele (21.4.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na 4. veľkonočnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 10,11-18. Prajem Vám príjemné počúvanie!