Otcovia biskupi podporili projekt našej cirkevnej školy

IMG_0002_size700-384x471 (1).jpg

Na našej Základnej škole s materskou školou sv. Kríža v Kežmarku pracuje od roku 2011 školská internetová Televízia SCOOL. Prispieva k mediálnej výchove deti, prezetácii školy a rozvíja zručnosti žiakov. V ramci svojich aktivít podala žiadosť o finančnú podporu na Konferenciu biskupov Slovenska. Naša cirkevná škola chce pripraviť filmový dokument o významnej osobnosti nielen tohto regiónu, ale celého Slovenska, ktorou bol pomocný biskup Spišskej diecézy Štefan Barnáš, rodák zo Slovenskej Vsi, kde je aj pochovaný na miestnom cintoríne. S radosťou sme sa dozvedeli, že Konferencia biskupov Slovenska podporí tento projekt. Viac informácií nájdete TU. O biskupovi Barnášovi si môžete pozrieť aj TENTO DOKUMENT.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Odvaha ísť na duchovné cvičenia

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vás povzbudzujem objaviť krásu duchovných cvičení. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 4. veľkonočnej nedele (21.4.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na 4. veľkonočnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 10,11-18. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188