Oslávili sme Deň otcov

IMG_9053-1-640x471 (1).jpg

Tretia nedeľa v mesiaci jún sa slávi ako Deň otcov. Pripomenuli sme si ho aj v našej farnosti. V nedeľu 19. júna sme pozvali mužov, otcov, manželov na stretnutie. Začali sme o 15:00 hod. pobožnosťou v bazilike. Po nej sme sa presunuli na farský dvor, kde bolo pripravené posedenie, pohostenie, hudba. Prialo nám počasie a nálada bola výborná. Ďakujeme všetkým, ktorí pomohli pri príprave a zorganizovaní tohto krásneho dňa. Ponúkame pár záberov z našej farskej akcie.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188