Oslávili sme Deň otcov

IMG_9053-1-640x471 (1).jpg

Tretia nedeľa v mesiaci jún sa slávi ako Deň otcov. Pripomenuli sme si ho aj v našej farnosti. V nedeľu 19. júna sme pozvali mužov, otcov, manželov na stretnutie. Začali sme o 15:00 hod. pobožnosťou v bazilike. Po nej sme sa presunuli na farský dvor, kde bolo pripravené posedenie, pohostenie, hudba. Prialo nám počasie a nálada bola výborná. Ďakujeme všetkým, ktorí pomohli pri príprave a zorganizovaní tohto krásneho dňa. Ponúkame pár záberov z našej farskej akcie.