Obnovené prostredie farského dvora

IMG_9536-1-640x471 (1).jpg

Minulý rok sme začali s obnovou farského dvora. Cieľom bolo vytvoriť dôstojné a príjemné prostredie pre konanie farských podujatí. Položila sa nová dlažba, upravila sa záhrada, vytvoril sa trávnik, postavil sa altánok. Tento rok prebehli na farskom dvore tri pekné akcie: Deň matiek, Deň otcov a Deň seniorov. Prostredie farského dvora sme obohatili aj po duchovnej stránke – sochou Panny Márie a dnes 5. augusta na 1. piatok v mesiaci aj sochou Božského Srdca Ježišovho. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli svojou prácou a finančnou podporou k obnove tohto priestoru. Pozrite si našu fotogalériu.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188