Nová katolícka streamovacia služba CINELUX

icon-720x471 (1).png

Televízia LUX oznámila spustenie novej katolíckej streamovacej služby s názvom Cinelux, ktorá ponúka kvalitné kresťanské filmy, seriály a relácie. Táto nová platforma, vyvinutá s potrebami divákov, ponúkne bohatý výber kresťanského obsahu. Cinelux bude obsahovať najnovšie katolícke filmy, dokumentárne snímky, relácie z vysielania TV LUX, ale aj pôvodnú slovenskú tvorbu.

Osobitnou výhodou pre členov Klubu priateľov TV LUX je, že Cinelux bude pre nich zadarmo. Táto iniciatíva je súčasťou snahy Televízie LUX poskytnúť verným divákom jedinečný a dostupný spôsob, ako si kedykoľvek pozrieť hodnotný obsah. „Cinelux je našou odpoveďou na potrebu kvalitného a duchovne obohacujúceho obsahu v dnešnom modernom svete.

Pre bližšie informácie o Cineluxe a spôsobe registrácie je možné navštíviť webovú stránku www.cinelux.sk.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188