Nová katolícka streamovacia služba CINELUX

icon-720x471 (1).png

Televízia LUX oznámila spustenie novej katolíckej streamovacej služby s názvom Cinelux, ktorá ponúka kvalitné kresťanské filmy, seriály a relácie. Táto nová platforma, vyvinutá s potrebami divákov, ponúkne bohatý výber kresťanského obsahu. Cinelux bude obsahovať najnovšie katolícke filmy, dokumentárne snímky, relácie z vysielania TV LUX, ale aj pôvodnú slovenskú tvorbu.

Osobitnou výhodou pre členov Klubu priateľov TV LUX je, že Cinelux bude pre nich zadarmo. Táto iniciatíva je súčasťou snahy Televízie LUX poskytnúť verným divákom jedinečný a dostupný spôsob, ako si kedykoľvek pozrieť hodnotný obsah. „Cinelux je našou odpoveďou na potrebu kvalitného a duchovne obohacujúceho obsahu v dnešnom modernom svete.

Pre bližšie informácie o Cineluxe a spôsobe registrácie je možné navštíviť webovú stránku www.cinelux.sk.