NETRADIČNÝ ADVENTNÝ KALENDÁR

IMG_4365-720x471 (1).jpg

Advent sa už blíži. Preto sme pre deti a ich rodičov pripravili aktivitu „Adventný kalendár – Ukáž svoje dobré srdce“. Deti, ku ktorým sa môžu pridať aj rodičia, si napíšu na lístky 24 dobrých skutkov, ktoré postupne budú konať od 1. do 24. decembra. K tomu sú pripravené postavičky, ktoré si deti vymaľujú, vystrihnú a nalepia na obálky. Adventný kalendár aj s presným návodom ponúkneme už tento piatok 20.11. pri detskej sv. omši v bazilike o 16:30 hod. Dobrovoľný príspevok 2,- EUR. Príďte, tešíme sa na Vašu účasť!

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Odvaha ísť na duchovné cvičenia

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vás povzbudzujem objaviť krásu duchovných cvičení. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 4. veľkonočnej nedele (21.4.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na 4. veľkonočnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 10,11-18. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188