Nedeľné pôstne kázne: „Vidieť neviditeľné“

Michal-Janiga.jpg

Prichádzame s pastoračnou aktivitou, ktorá má v univerzálnej Katolíckej cirkvi dlhú tradíciu a veľkú obľubu. Päť pôstnych nedieľ Vás pozývame sledovať päť pôstnych kázní. V Bazilike minor sv. Kríža v Kežmarku sa každú pôstnu nedeľu najskôr o 15:00 hod. pomodlíme pobožnosť krížovej cesty a po jej skončení o 15:30 hod. zaznie pôstna kázeňPôstnym kazateľom v našej farnosti bude ThDr. Michal Janiga, PhD., vicerektor Kňazského seminára biskupa Jána Vojtaššáka v Spišskom Podhradí. Tohtoročnou témou je: VIDIEŤ NEVIDITEĽNÉ. V priamom prenose ich bude vysielať Kežmarská televízia (môžete nás sledovať taktiež na www.fara-kezmarok.sk alebo www.kukni.sk). Dajte vedieť aj ostatným.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Ježiš - vzor a učiteľ modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 15. nedele v Cezročnom období (14.7.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 6,7-13. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188