Návšteva kňaza, ktorý pôsobí v Kazachstane

caucasus_cntrl_asia_pol_2003-1024x775-1-720x471 (1).jpg

V nedeľu 26. septembra príde do našej farnosti kňaz Spišskej diecézy Pavol Tondra, ktorý v súčasnosti pôsobí na misii v Kazachstane. V našej bazilike bude sláviť sv. omšou o 8:00 hod a 11:00 hod. V homílii nám priblíži život Cirkvi v tejto krajine a pôsobenie kňazov a laických spolupracovníkov v tamojších farnostiach. Na základe súhlasu spišského diecézneho administrátora otca biskupa Jána Kuboša po skončení sv. omše bude možnosť finančne podporiť túto jeho misiu.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Panna Mária - Matka modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Najsvätejšej Trojice (26.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Najsvätejšiu Trojicu je to nad úryvkom Mt 28,16-20. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188