Naša farnosť dostala relikviu sv. Jána Pavla II.

IMG_5865-2-640x471 (1).jpg

S veľkou radosťou Vás informujeme, že naša farnosť Kežmarok dostala do daru relikviu svätého Jána Pavla II. Osobne z rúk pána kardinala Stanislawa Dziwisza, dlhoročného osobného tajomníka pápeža Jána Pavla II., ju prevzal v poľskom Krakove farár a dekan František Trstenský so všetkými kaplánmi, ktorí pôsobia v Kežmarku. Pán kardinál sa zaujímal o náboženský život na Slovensku a zaspomínal na niektoré svoje návštevy, napríklad na Mariánskej hore v Levoči. Kežmarskí kňazi ďalej navštívili Centrum Jána Pavla II. a Sanktuárium Božieho milosrdenstva v Krakove, kde sa spoločne pomodlili korunku Božieho milosrdenstva. Svoje putovanie zakončili v ružencovej záhrade v meste Ludzmierz pri Novom Targu, kde sa spoločne pomodlili ruženec svetla za farnosť Kežmarok.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Ježiš - vzor a učiteľ modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 15. nedele v Cezročnom období (14.7.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 6,7-13. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188