Motoristi, príďte si po Božie požehnanie

2018-04-25_lif_40382657_I2 (1).jpg

Po zimných mesiacoch mnohí z Vás pristúpili k jarnej údržbe Vašich motorových vozidiel. Naše cesty sú plné, potrebujeme Božiu ochranu a vzájomnú ohľaduplnosť. Z toho dôvodu najbližšiu nedeľu 1. mája pozývame všetkých motoristov na požehnanie, ktoré bude v bazilike pri popoludňajšej pobožnosti o 15:00 hod. Prineste si so sebou kľúče od auta, či motocykla. Budeme zvolávať pre Vás Božie požehnanie, ochranu anjelov strážcov a sv. Krištofa, patróna cestujúcich.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188