Modlitba pri kaplnke v Malom Slavkove

Na slávnosť Sedembolestnej Panny Márie v piatok 15.9. Vás pozývame do Malého Slavkova. V areáli penziónu VeLa stojí voľne dostupná mariánska kaplnka, pri ktorej sa o 14:30 hod. uskutoční pobožnosť modlitby posvätného ruženca a korunky Božieho milosrdenstva.

Odvaha ísť na duchovné cvičenia

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vás povzbudzujem objaviť krásu duchovných cvičení. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Posolstvo evanjelia z 4. veľkonočnej nedele (21.4.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na 4. veľkonočnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 10,11-18. Prajem Vám príjemné počúvanie!