Modlitba pred štedrou večerou

Vianocna-atmosfera-laka-pri-stole-sa-zide-cela-rodina (1).jpg

Povzbudzujeme Vás, aby sme podľa možnosti začali štedrú večeru v našej farnosti v rovnakom čase o 18:00 hod.,keď nás zvuk našich zvonov pozve k modlitbe, aby sme vytvorili jednotu farskej rodiny. V prílohe Vám ponúkame sken modlitby, ktorou začneme štedrovečernú večeru. Vyprosujeme Vám požehnané sviatky narodenia Božieho Syna. Prežime ich v pokoji, radosti a so skutočne duchovným úžitkom.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Panna Mária - Matka modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Najsvätejšej Trojice (26.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Najsvätejšiu Trojicu je to nad úryvkom Mt 28,16-20. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188