Modlime sa za pokoj v Svätej zemi!

20200527-105710-Old-City-Jerusalem (1).jpg

Milí bratia a sestry! Mnohí veriaci aj z našej farnosti v minulosti navštívili Svätú zem ako pútnici. Dnes sme svedkami vojenského násilia v tejto krajine. Je to krajina, v ktorej sa zrodila Biblia. Je to zem, po ktorej kráčal Ježiš Kristus. Preto aj v mene nášho diecézneho biskupa Františka Trstenského Vás chceme povzbudiť k modlitbám a prosbám „za pokoj vo Svätej zemi“ Prosme spoločne o pokoj pre túto krajinu na orodovanie Panny Márie – Kráľovnej pokoja!

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Ježiš - vzor a učiteľ modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 15. nedele v Cezročnom období (14.7.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 6,7-13. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188