Mladí, prihláste sa na stretnutie mládeže

b7734ec869510e1515a9ca2bade6b6f7_logo_prava_zelena-696-c-90.jpg

V dňoch 28.-31. júla 2022 sa v Trenčíne usklutoční Národné stretnutie mládeže s názvom T22. Mladých našej farnosti a ich rodiny pozývame, aby sa zapojili do päťmesačnej duchovnej prípravy pod názvom VÝŠINY. Názov je zvolený preto, lebo každý mesiac bude témou niektorý biblický vrch. Od 22. februára sa spúšťa prihlasovanie na  www.narodnestretnutiemladeze.sk. Organizátori potrebujú aj dobrovoľníkov. Na uvedenej webstránke záujemcovia nájdu potrebné informácie.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188