„Medovníková“ zbierka na boj proti hladu

plagat_zbierka_boj_proti_hladu_2023_prednastrana-1-1-617x471.jpg

V prvú októbrovú nedeľu (1.10.) a potom následne celý týždeň bude prebiehať v našej farnosti tradičná zbierka Boj proti hladu, organizovaná Vincentskou rodinou. Zbierku môžete podporiť  finančným príspevkom  za medovníkové srdiečko.  Srdiečka budú položené vzadu  pri oboch vchodoch Baziliky. Môžete si vziať i letáčik, ktorý Vás poinformuje, kde konkrétne poputuje pomoc, ktorú ste poskytli a taktiež o ďalších možnostiach podpory tejto Zbierky.  Výťažok Zbierky pomáha misiám, na ktorých pôsobia sestry Vincentky, Satmárky a pátri Vincentíni. Nech Pán odmení dobrotu a štedrosť  Vašich sŕdc!

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Odvaha ísť na duchovné cvičenia

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vás povzbudzujem objaviť krásu duchovných cvičení. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 4. veľkonočnej nedele (21.4.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na 4. veľkonočnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 10,11-18. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188