Mapka a nálepky k adventným stretnutiam

Snimka-obrazovky-2021-10-26-o-19.20.03-kopia-720x466.jpg

Počas pracovných dní od pondelka do piatku o 17:30 hod. prebiehajú adventné stretnutia pre deti, ktoré naživo vysiela Kežmarská televízia. Sledujte nás ja na www.kukni.sk alebo www.fara-kezmarok.sk. Tohtoročná téma je „Cesta do Betlehema“. Deti si na mapku lepia obrázky s fotkami miest, ktoré navštívime v Svätej zemi. Kvôli protipandemickým opatreniam Vám ponúkame túto mapku a všetky obrázky. Môžete si ich vytlačiť a s deťmi postupne lepiť. Sledujte vždy naše živé vysielanie!

TU JE MAPKA A POD ŇOU SÚ NA STIAHNUTIE AJ OBRÁZKY

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Odvaha ísť na duchovné cvičenia

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vás povzbudzujem objaviť krásu duchovných cvičení. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 4. veľkonočnej nedele (21.4.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na 4. veľkonočnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 10,11-18. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188