Kvety z Kežmarku zdobili pápežskú liturgiu v Prešove

Kvetinárstvo NIKA v Kežmarku sa podieľalo na nádhernej výzdobe liturgického priestoru v Prešove počas návštevy Svätého Otca Františka. Z Kežmarku priniesli viac ako  20-tisíc kusov kvetov rôznych druhov. Výzdoba bola v bielo-červenej, čo sú farby sviatku Povýšenia kríža, ktorý pripadá na 14. september, teda presne v deň pápežskej návštevy. Blahoželáme a tešíme, že popri našich pútnikoch, ktorí boli prítomní na liturgii ,aj týmto „voňavým“ spôsobom sa Kežmarok zviditeľnil.

Prinášame niektoré zábery

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Modlitba je povinnosť alebo nevyhnutnosť?

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 11. nedele v Cezročnom období (16.6.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 4,26-34. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188