Kvetinová výzdoba na počesť Panny Márie

50 (1).jpg

Všetkých veriacich, zvlášť milovníkov kvetov, pozývame na výnimočnú kvetinovú výstavu v našej Bazilike Svätého kríža v Kežmarku na počesť Panny Márie pod názvom „GLADIOLY V BAZILIKE“. Uskutoční sa v dňoch od 15. do 19. augusta v čase od 8:00 do 17:00 hod. Vstupné dobrovoľné. Slávnostné otvorenie začne sv. omšou 15. augusta o 8:30 hod. Božia Matka Mária je ten najkrajší kvet v Božej záhrade. Aj týmto spôsobom si chcem uctiť sviatok Nanebovzatia Panny Márie.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188