Kristus bude kráčať so svojím krížom na sídlisku Juh

cross-shadow.jpg

Podľa sčítania obyvateľstva z minulého roka žije v Kežmarku 15 552 obyvateľov. Z toho 10 013 sa hlási k Rímskokatolíckej cirkvi.Avšak až 2632 občanov mesta uviedlo, že sú bez náboženského vyznania. Urobili tak možno z ľahostajnosti alebo kvôli negatívnej skúsenosti s Cirkvou, hoci mnohí sú pokrstení. Chceme ich osloviť, dotknúť sa ich srdca, prosiť o odpustenie a pozvať ich do nášho spoločenstva. Preto sa na Kvetnú nedeľu 10. apríla uskutoční pobožnosť Krížovej cesty na sídlisku Juh. Začne večer o 20:00 hod. na otvorenom priestranstve medzi bytovkami na ul. Lanškrounská a Petržalská (tzv. klietka). Pôjdeme po chodníku a zastavenia krížovej cesty budú pred vchodmi do jednotlivých bytoviek. Pozývame Vás, pridajte sa k nám! Prinesme Krista na naše sídlisko. Prebuďme našu vieru a vráťme sa k jej praktizovaniu.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Modlitba je povinnosť alebo nevyhnutnosť?

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 11. nedele v Cezročnom období (16.6.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 4,26-34. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188