Knižná novinka „Uzdravené Kristom…“

uzdravene-kristom-319x471.jpg

František Trstenský, farár a dekan v Kežmarku, ponúka svoju novú knihu s názvom: “Uzdravené Kristom. Ženy v novozákonných evanjeliách.“ Venuje v nej pozornosť dvanástim vybraným postavám žien z evanjeliových úryvkov (napr. Samaritánka, Mária z Magdaly, Naimská vdova atď.). Snahou autora je ukázať novosť Kristovho posolstva v pohľade na dôstojnosť a povolanie ženy. Knihu si môžete zakúpiť pri východe z baziliky. Cena = 4,-EUR.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Ježiš - vzor a učiteľ modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 15. nedele v Cezročnom období (14.7.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 6,7-13. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188