Kežmarská pamätná medaila

IMG_6221-495x471 (1).jpg

Mesto Kežmarok má bohatú históriu so vzácnym historickým centrom. Katolícky chrám sv. Kríža patrí medzi najväčšie a najkrajšie gotické stavby na Spiši. V roku 1998 tento chrám povýšil pápež Ján Pavol II. titulom Basilica minor. Ponúkame Vám pamätnú medailu s vyobrazením mestského erbu a našej Baziliky minor sv. Kríža. Medaila má priemer 35 mm a je vyrazená do dvoch mincových kovov: mosadz a patinová mosadz. Môžete si ju zakúpiť v sakristii. Môže byť vhodným darčekom alebo spomienkou na naše mesto a chrám. Cena 6,- EUR. Súčasťou je krátky bulletín s históriou mesta a baziliky.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188