K čomu je potrebné pomazanie chorých? Však neumieram!

Annonting-720x471.jpg

V stredu 10.2. a vo štvrtok 11.2. sa v rámci všetkých sv. omší prihovoríme s katechézami o sviatosti pomazania chorých. Vysvetlíme v nich správne chápanie a účinky ako aj spôsob vysluhovania tejto sviatosti. Sledujte nás aj prostredníctvom priamych prenosov sv. omší, ktoré o 18:00 hod. vysiela Kežmarská televízia, alebo na www.fara-kezmarok.sk v položke „Naživo“, alebo na www.kukni.sk. Prosíme, dajte vedieť aj ostatným.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Ježiš - vzor a učiteľ modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 15. nedele v Cezročnom období (14.7.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 6,7-13. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188