Jarná zbierka na charitu

zbierka-na-charitu-dieta-1332x1536-1-720x471 (1).png

KAŽDÝ DAR POMÁHA!

V prvú pôstnu nedeľu 18. februára sa uskutoční jarná zbierka na charitu. Výťažok zo zbierky na území Spišskej diecézy je určený pre služby a zariadenia Spišskej katolíckej charity. V našom Kežmarskom dekanáte bude výťažok použitý na zriadenie Centra charity v Kežmarku. Bližšie informácie nájdete na plagáte. Svoje milodary budete môcť vložiť do pokladničky označenej „Zbierka na Charitu“ pri východe z baziliky. Na stolíkoch nájdete aj poštové poukážky, ktorými môžete priamo podporiť aktivity katolíckej charity.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188