Hraná Krížová cesta

arton152474-720x471 (1).png

V nedeľu 17. marca popoludní o 14:30 hod. vás pozývame do Baziliky Sv. kríža na hranú krížovú cestu, ktorá začne po pôstnej kázni. Pripravili si ju deti z našej Cirkevnej školy. Táto pobožnosť bude pokračovaním Štvrtého kráľa, ktorú si pre nás deti pripravili na Vianoce. Všetkých srdečne pozývame.

Odvaha ísť na duchovné cvičenia

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vás povzbudzujem objaviť krásu duchovných cvičení. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Posolstvo evanjelia z 4. veľkonočnej nedele (21.4.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na 4. veľkonočnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 10,11-18. Prajem Vám príjemné počúvanie!