Festival študentského remesla

logo-text.png

Mesto Kežmarok ožije už 9. krát atmosférou stredoveku, vytvorenou mladými študentmi z celého Slovenska. Festival študentského remesla sa nesie v historickom duchu a je zameraný na vznik prvých cechov a remeselných dieľni v Uhorsku. Dobovo oblečení študenti z celého Slovenska prezentujú svoje remeslá zo škôl a oblastí, z ktorých pochádzajú.

V rámci bohatého programu bude mať svoje miesto aj ekumenická pobožnosť, ktorá sa bude konať v piatok 9. júna o 11:00 v Mariánskom kostole. Srdečne Vás pozývame. Celý program si môžete pozrieť TU.