Farnosť Kežmarok na obrazovkách RTVS

rFob.orientacie_jpg (1).jpg

V nedeľu 30.1. odvysiela RTVS na Dvojke o 13:35 hod. v relácii Orientácie reportáž o živote rehoľných komunít vo farnosti KežmarokRepríza pôjde v pondelok 31.1. na Dvojke o 12:30 hod. Chceme pripomenúť, že v našej farnosti pôsobia tri ženské rehole. Tešiteľky sa zameriavajú predovšetkým na sociálnu oblasť. Satmárky pomáhajú vo farskej pastorácii a pri vyučovaní náboženstva na školách. Redemptoristky svojimi modlitbami a obetami vyprosujú Božie požehnanie pre nás všetkých. S vďakou pamätajme na všetky rehoľné sestry v Kežmarku. 

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188