Exodus s deťmi – Za Svätého Otca Františka

IMG_1211-621x471.jpg

Milé deti, v tomto roku si pripomíname 10 rokov, keď bol zvolený za pápeža argentínsky kardinál Jorge Mario Bergoglio. Vybral si meno František. Bol zvolený 13. marca 2013. Pozývame Vás obetovať pôstne obdobie za nášho Svätého Otca, aby ho dobrý Pán napĺňal svojím požehnaním, zdravím, radosťou a pokojom. Pripravili sme pre Vás aktivitu s názvom “Exodus s deťmi”. Počas celého pôstu sú pre Vás pripravené výzvy (úlohy), pri ktorých si potrénujete pevnú vôľu, trpezlivosť, dobrotu srdca a precvičíte aj telo. Môžete sa zapojiť celé rodiny. Obálku s hracím plánom, návodom a fotkou pápeža Františka dostanete v sakristii baziliky a v kostoloch na filiálkách.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188