Evanjelizačné stretnutie "VEČER CHVÁL"

jude.jpg

Srdečne vás pozývame na evanjelizačné stretnutie VEČER CHVÁL v Kežmarku, ktoré sa uskutoční v stredu 8. mája 2024 po skončení večernej svätej omše v Bazilike Svätého kríža v Kežmarku. Svätá omša začína 18:00 s platnosťou zo slávnosti Nanebovstúpenia Pána. Hlavným hosťom bude Jude ANTOINE, katolícky laický misionár z Malajzie & KASIH House of Mission. Súčasťou programu bude prednáška a adorácia s modlitbami za uzdravenie. Srdečne vás všetkých pozývame!

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Ježiš - vzor a učiteľ modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 15. nedele v Cezročnom období (14.7.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 6,7-13. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188