Erko stretnutia MINIDIGI

Obalka-Budme-spolu-MINIdigi-506x471.jpg

Pozývame všetkých eRkárov do cirkevnej školy na stretnutie s názvom “MINIdigi”. Bude v dňoch 4. a 5. júla od 9:00 do 15:00. Kampaň “MINIdigi” je výzva, v ktorej dávame digitálnu pauzu od technológií, ktoré nás oberajú o čas a cez tieto dni okrem pestrého programu a hier ich budeme k tomuto vzťahu k technológiám aj sprevádzať. Treba si doniesť prezuvky, jedlo a vhodné oblečenie. Pozvaní sú nie len eRkári, ale aj ostatné deti.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188