Dôležité usmernenie ohľadom 2% dane

Žiaľ, v tomto roku pre administratívnu chybu nie je možné poukázať 2% dane na združenie Bazilika. Preto Vás prosíme a povzbudzujeme, aby ste prispeli  na združenie Domov Kežmarok, ktoré  sa zameriava na podporu pastoračných aktivít v našej farnosti. Tlačivá nájdete na stolíku pri východe z baziliky ako aj pod týmto oznamom. Vopred Vám ďakujeme za Vašu podporu. Vďaka Vám sme mohli podporiť napríklad birmovancov, farské výlety pre deti, materiály na detské sv. omše… Už vopred Vám ďakujeme za Vašu podporu.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188