Diecézna škola viery bude venovaná evanjeliám

DSV-II-1 (1).jpg

Pozývame Vás na 5. stretnutie Diecéznej školy viery, ktoré bude už najbližší štvrtok 17. februára v Bazilike minor sv. Kríža v Kežmarku. Začne sv. omšou o 18:00 hod. a hneď po jej skončení bude pokračovať v bazilike 5. témou: Kristus v posolstve štyroch evanjelií. Prednášku bude mať František Trstenský, farár a dekan v Kežmarku.Naživo ju môžete sledovať prostredníctvom Kežmarskej televízie, alebo na www.fara-kezmarok.sk,  alebo na www.kukni.sk. 

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Panna Mária - Matka modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Najsvätejšej Trojice (26.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Najsvätejšiu Trojicu je to nad úryvkom Mt 28,16-20. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188