Deti a rodičia, zapojte sa do sprievodu biblických postáv

s-l300 (1).jpg

Deťom ponúkame možnosť, aby si vybrali nejakú biblickú postavu, za ktorú sa preoblečú. Za príklad im môžu poslúžiť tie postavy, o ktorých sa hovorí na detských sv. omšiach, ale môžu byť aj iné biblické postavy (napr. apoštol Peter, mýtnik Zachej a pod.). Nezabudnite na nejaký výrazný symbol, ktorý  sa spája s touto postavou, napr. pre Mojžiša sú to tabule Desatora, pre apoštola Petra kľúče, pre sv. Jozefa pracovné náradie a pod. Obraciame sa na rodičov s prosbou, aby povzbudili a pomohli deťom pri výbere biblickej postavy. Na detskej sv. omši v bazilike v piatok 18. februára o 16:30 hod. bude sprievod detí preoblečených za tieto postavy. Deťom a rodičom  radi poskytneme  priestor na preoblečenie v budove Charity, kde si môžu aj odložiť veci. 

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Panna Mária - Matka modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Najsvätejšej Trojice (26.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Najsvätejšiu Trojicu je to nad úryvkom Mt 28,16-20. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188