Deň posvätenia kňazov v Zákamennom

f_lxkiztam1-scaled-1150x647.jpeg

Deň 27. jún bude v našej Spišskej diecéze tento rok Dňom posvätenia kňazov. V rámci neho bude otec biskup František sláviť svätú omšu o 18.00 hod. v Zákamennom. Po svätej omši pozýva všetkých na diskusiu O živote kňaza dnes, v ktorej ďalším hosťom bude aj Filip Orlovský, kaplán z Ružomberka.  Bude to čas ich osobných kňazských svedectiev, ale inšpiráciou pre rozhovor je aj kniha Povolanie kňaza v čase krízy, ktorú otec biskup dostal pri  súkromnej audiencii ako dar od Svätého otca Františka a sám ju pri posledných kňazských rekolekciách daroval svojim kňazom v spišskej diecéze. Diskusia bude vysielaná aj naživo prostredníctom FB stránky spišskej diecézy (FB TU), preto sa pridať môže každý, kto má záujem.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Ježiš - vzor a učiteľ modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 15. nedele v Cezročnom období (14.7.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 6,7-13. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188