Deň počatého dieťaťa

banner-1-720x438 (1).jpg

Slávnosť Zvestovania Pána, ktorá pripadá na 25. marec, sa slávi na Slovensku aj ako Deň počatého dieťaťa. Sme presvedčení, že každý ľudský život je jedinečný a má obrovský potenciál, a to v každom veku. Napriek obmedzeniam Vás pozývame pripnúť si v tento deň bielu stužku. Môžete tak urobiť v ozajstnom alebo virtuálnom svete, a to pripnutím si bielej stužky na oblečenie alebo pridaním si profilového rámika so stužkou na sociálnych sieťach. Bielou stužkou si môžete vyzdobiť okno Vášho príbytku. Pomodlime sa v tento deň tajomstvo radostného ruženca: „ktorého si Panna z Ducha Svätého počala.“ Môžeme pridať aj modlitbu „Anjel Pána.“ Ďalšie podnety nájdete TU.

Kampaňou chceme osláviť život a šíriť túto myšlienku naprieč celou spoločnosťou.Viac informácií o kampani nájdete na stránke www.25marec.sk. Pomôžte zviditeľniť túto kampaň aj vo svojom okolí.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Ježiš - vzor a učiteľ modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 15. nedele v Cezročnom období (14.7.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 6,7-13. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188