Darujte 2% občianskemu združeniu Bazilika sv. Kríža

MSO_0963-320x471 (1).jpg

Opäť aj tento rok môžete poukázať 2% zo svojej zaplatenej dane v prospech nášho občianského združenia Bazilika sv. Kríža, ktoré získané finančné prostriedky venuje výlučne na obnovu pamiatok v našej bazilike. Chceme sa poďakovať a spomenúť, že uplynulý rok toto združenie finančne podporilo náklady na reštaurovanie malieb hudobníčok na senátorskej lavici. Predvyplnené tlačivo si môžete stiahnuť pod textom.  Prosíme, podporte aj touto formou našu baziliku.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Odvaha ísť na duchovné cvičenia

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vás povzbudzujem objaviť krásu duchovných cvičení. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 4. veľkonočnej nedele (21.4.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na 4. veľkonočnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 10,11-18. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188